Сьогодні окупанти накоїли багато лиха на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину близько двох десятків разів. Били артилерією та безпілотниками.
У Нікополі постраждали троє людей. Рятувальники дістали 84-річного чоловіка з-під завалів власного будинку. Його госпіталізували у важкому стані, але наразі його стан стабільний. Також порені дві жінки, 44 та 82 років. Лікуватимуться вдома.
Загалом окупанти цілили по райцентру та Марганецькій громаді. Пошкоджені 7 приватних будинків, 8 господарських споруд, садочок, підприємство, легкова автівка та вантажівка, зачепило інфраструктуру та лінію електропередачі.

Юлія Олександрова









