Статистика захворюваності стрімко зростає.
З 21 по 27 лютого в нашому регіоні зафіксували 20,9 тис. випадків ГРВІ.
Захворюваність у порівнянні з минулим тижнем зросла – на 8,6%.
Епідпоріг по області перевищено на 14%.
Серед захворілих майже половина — діти до 17 років (45,7%).
Госпіталізовано 791 хворого, серед них 389 дітей.
Через зростання захворюваності серед дітей – окремі класи та школи перевели на дистанційне навчання.
Софія Світла









