Окупанти атакували Павлоград та Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30.
-Вночі гучно було у Павлограді. Ворог атакував місто двома ракетами. Є пошкодження на підприємствах та у двох багатоповерхівках.
Також пізно ввечері окупанти атакували Нікопольщину. Били артилерією по Покровській громаді.
На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









