Окупанти атакували два райони області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог продовжує атакувати Нікопольський район.
Вночі били з артилерії та дроном-камікадзе по Червоногригорівській громаді та самому Нікополю.
Ближче до ранку окупанти обстріляли з «Граду» Марганецьку громаду. На щастя, обійшлося без постраждалих.
У Дніпровському районі через ворожі атаки пошкоджена АЗС, сталася пожежа, яку успішно загасили.

Юлія Олександрова









