Окупанти били по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог близько двох десятків разів атакував Нікопольщину артилерією та безпілотниками.
Окупанти цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Сталася пожежа, пошкоджена багатоповерхівка, коледж, адмінбудівля, підприємства, вантажівка та інфраструктура.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









