Ввечері та вночі окупанти декілька разів атакували Нікопольщину. Били дронами-камікадзе, скинули боєприпас з безпілотника й обстріляли з «Граду».
Цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Гучно було і у Павлоградському районі. Через ворожу атаку пошкоджено інфраструктуру.
Під ворожий обстріл потрапив і Синельниківський район. Також пошкоджена інфраструктура.
Люди не постраждали, але є перебої з водопостачанням у
Синельниковому, Павлограді, Тернівці, Першотравенську.
Юлія Олександрова









