Окупанти вчергове тероризують мирне населення Нікопольщини.
Надвечір через артобстріл у Марганецькій громаді загинув 73-річний чоловік.
Поранена жінка 68 років. Їй надали необхідну медичну допомогу.
Пошкоджений приватний будинок та гараж.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Загалом по району було близько десятка ударів. Цілили артилерією та безпілотниками по райцентру та Марганецькій громаді.
Гатили також і по Синельниківському району. По
Межівській громаді вдарили безпілотниками.
Пошкоджене сільгосппідприємство,
приватний будинок, господарська споруда.
По Новопавлівській громаді вдарили КАБом. Частково зруйновані 3 приватні оселі, ще 8 будинків пошкоджено, зачепило авто і мотоцикл.
Юлія Олександрова









