Ввечері, вночі та на ранок окупанти продовжили бити по Нікопольщині. Гатили дронами-камікадзе та обстріляли з РСЗВ «Град».
Цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах. Пошкоджена багатоповерхівка, приватна оселя, авто, лінія електропередачі та газогін.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також ввечері ворожа армія вдарила дроном по Зеленодольській громаді Криворізького району. Сталася пожежа.
Обійшлося без постраждалих.
Окрім того, ворог вночі атакував Словʼянську громаду Синельниківського району. Сталася пожежа у будівлі, що не експлуатувалася. Зайнялася й автівка. Пошкоджений ліцей, дитячий садок, 30 приватних будинків та 4 автомобілі.
Юлія Олександрова









