Сьогодні у Дніпрі відбулася акція вшанування пам’яті студентки 2-го курсу драматичного відділення Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури, життя якої обірвалося внаслідок атаки дронів 16 квітня.
Біля гуртожитку, де дівчина загинула під час вибуху, зібралися студенти з різних навчальних закладів міста.
Присутні вшанували пам’ять Вероніки хвилиною мовчання та поклали квіти.
Загиблій було 16-років. В момент удару Вероніка була на вулиці, на дитячому майданчику. Почувши дзижчання “шахедів” дівчина побігла до під’їзду. Але заховатися від уламків не встигла.
Вічна пам’ять.

Софія Світла









