З вечора і до ночі ворог атакував Нікопольщину безпілотниками й обстрілював з артилерії. Цілили по райцентру й Томаківській громаді. Пошкоджена інфраструктура.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також окупанти били по Синельниківському району. Цілили КАБами по Новопавлівській та Покровській громадах. Сталася пожежі. Пошкоджений приватний будинок.
По Межівській громаді вдарили безпілотником. Пошкоджене авто.
Юлія Олександрова









