26 квітня — день, коли ми згадуємо одну з найбільших трагедій людства.
39 років тому аварія на Чорнобильській АЕС сколихнула весь світ, залишивши глибокі рани в історії та долях мільйонів людей.
-Щороку ми вшановуємо героїзм ліквідаторів — людей, які, ризикуючи власним життям, зупинили поширення катастрофи. Їхній подвиг назавжди залишиться символом відваги й самопожертви заради майбутнього. На жаль, росія не зробила висновків із Чорнобильської трагедії. Окупація Запорізької АЕС стала загрозою нового масштабу. Світ має не лише усвідомлювати небезпеку, а й наполегливо вимагати повернення повного контролю над станцією, щоб запобігти ще одній катастрофі. Вічна пам’ять героям Чорнобиля. Шана і вдячність усім, хто сьогодні стоїть на захисті ядерної безпеки нашої держави та всього світу, – написав голова облради Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









