У громадському транспорті Дніпра кожного ранку вшановуватимуть пам’ять загиблих Героїв.
Хвилину мовчання оголошуватимуть щоранку о 9:00.
Вже зараз на станціях метро:
«Вокзальна»
«Проспект Свободи».
Згодом і на інших станціях.
З травня дніпрян також інформуватимуть про загальнонаціональну хвилину мовчання у трамваях та тролейбусах. Там вже тестують систему оповіщення.
Софія Світла









