Окупанти знову тероризували мирних мешканців Нікопольщини.
Через ворожий артобстріл у Марганці постраждали четверо людей – 42-річна жінка, 25-річний чоловік, 24-річна жінка та хлопчик 2 років. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Загалом по району було більше десятка атак. Цілили по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Сталися декілька пожеж. Пошкоджені 4 приватні будинки, підприємство, адмінбудівля, інфраструктура та лінія електропередачі.
Били й КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району.
Зруйнований освітній заклад.

Юлія Олександрова









