Під ворожими атаками сьогодні були два райони області – Нікопольський та Синельниківський.
По Нікопольщині окупанти били більше двох з половиною десятків разів. Гатили артилерією й безпілотниками.
Постраждали три жінки – 43, 65 та 70 років. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Загалом ворог цілив по Нікополю, Марганецькій, Покровській, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
Пошкоджені 10 приватних будинків, 6 господарських споруд, підприємство, інфраструктура й авто.
Також російська армія вдарила КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Сталася пожежа. Пошкоджене аграрне підприємство та лінія електропередачі.
За уточненою інформацією, через ранкові атаки по Нікопольщині пошкоджені 3 приватні оселі, господарська споруда, інфраструктура, авто й газогін.

Юлія Олександрова









