Сьогодні з ворожого полону додому повернулися 18 захисників з Дніпропетровщини.
Загалом сьогодні повернули 205 українських воїнів.
-Це результат роботи Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, який виконав рішення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, – написали в СБУ, показавши ексклюзивне відео з нашими хлопцями.
Вітаємо наших захисників на рідній землі!

Софія Світла









