Вранці 17 травня у Шевченківському районі перехожі виявили гранату. Вона лежала біля тротуару. На місце одразу викликали правоохоронців. Інспектори огородили місце події, викликали вибухотехників і слідчо-оперативну групу.
19 травня у Соборному районі небайдужі містяни повідомили про знайдену гранату, яка лежала у сміттєвому баку. Патрульні прибули на виклик, огородили місце події та викликали на місце спецслужби, які знешкодили вибухівку.

Інна Кот









