За день окупанти більше двох з половиною десятків разів атакували Нікопольщину. Били дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників й обстрілювали артилерією.
Цілили по райцентру, Марганецькій і Покровській громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, адмінбудівля, релігійна установа та інфраструктура.
Гучно було і в Синельниківському районі. Окупанти гатили безпілотниками по Маломихайлівській та Межівській громадах.
Пошкоджене підприємство й приватний будинок.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









