Ворог здійснив масовану атаку на Дніпропетровщину, пожежі та руйнування сталися у Дніпрі та кількох районах нашої області.
У Дніпрі через атаку сталася пожежа у триповерховій будівлі, вогонь загасили рятувальники.
У Павлограді пошкоджене підприємство, там також сталася пожежа, яку успішно ліквідували.
У Васильківській громаді Синельниківського району через влучання БпЛА пошкоджене сільськогосподарське підприємство.
Також окупанти дронами атакували Межівську громаду, пошкоджена АЗС та приватний будинок.
Вдарили КАБом і по Новопавлівській громаді.
З вечора до ночі російська армія продовжувала атакувати Нікопольщину безпілотниками й артилерією. Цілили по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка й 4 приватних будинки.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Головне, що всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









