Через безпекову ситуацію запроваджують другу хвилю примусової евакуації з Синельниківщини.
Цього разу з пʼяти прифронтових населених пунктів Межівської громади, семи Великомихайлівської та двох – Маломихайлівської.
Відповідне розпорядження підписав голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
-Мають виїхати діти з батьками чи законними представниками. Адже малим не місце під КАБами та дронами. Соціальні служби обходять кожен будинок, де проживають такі родини. Людей готові приймати інші більш спокійні райони нашої області. Місця для них підготовлені. Та мешканці самі ладні обирати, в якій з областей країни хочуть облаштуватися.
Механізм налагоджений. ДСНС, поліція, гуманітарні організації, керівництво району, місцеве самоврядування – усі долучені до процесу, – повідомили у ДніпроОВА.
Примусова евакуація триватиме протягом двох місяців.
Софія Світла









