Близько півтора десятка разів ворог атакував Нікопольщину безпілотниками й артилерією.
Цілили по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, комунальні підприємства й авто.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
За уточненою інформацією, через ранкові удари у Нікополі постраждав також 66-річний чоловік, лікуватиметься вдома. Пошкоджена багатоповерхівка й кафе.
По Новопавлівській громаді Синельниківського району окупанти вдарили КАБами.

Юлія Олександрова









