Повідомили про підозру начальнику Дніпровського квартирно-експлуатаційного управління, який погодив закупівлю двоярусних ліжок за завищеними цінами.
За даними слідства, у 2023 році квартирно-експлуатаційне управління провело тендер на закупівлю 5 тисяч ліжок для військових частин, що дислокуються на території Дніпропетровської області. Переможцем торгів стала компанія з Києва, яка отримала за ліжка з державного бюджету 28 млн гривень.
Однак, з’ясувалося, що ринкова вартість цієї партії ліжок становила близько 18 млн грн, а завищення ціни склало понад 30%.
Таким чином, переплата державного бюджету перевищила 9,5 млн гривень.
Начальнику загрожує до 8 років тюрми.
Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та подання цивільного позову про відшкодування завданих збитків.
Інна Кот









