З 30 травня по 5 червня зареєстровано 96 випадків гострих кишкових інфекцій, що майже на рівні попереднього тижня.
Серед хворих – 54,3% дітей до 17 років.
ГРВІ – 4,4 тисяч нових випадків
Спостерігається зниження на 16,4% у порівнянні з минулим тижнем.
Також з одного осередку сказу тварини до лікарні звернулися дві контактні людини, серед них одна дитина. Вони проходять курс лікувально-профілактичної імунізації.
Будьте обережні та турбуйтеся про власне здоров’я!
Софія Світла








