Сьогодні з полону повернулися ще 19 наших земляків.
Сьогодні відбувся перший етап повернення важкопоранених і поранених захисників.
Це воїни Збройних Сил, Національної гвардії,Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту.
Попереду у наших хлопців лікування та відновлення.
Усі звільнені мають важкі поранення та тяжкі хвороби: ампутації кінцівок, проблеми із зором, абсцеси, інфекції, травми, осколкові поранення, а також хронічні хвороби. У частини визволених діагностований гепатит і туберкульоз.
Оборонці вже направлені до медичних центрів для повного обстеження, лікування та реабілітації.
Попереду — тривалий шлях відновлення, але найважливіше вже сталося. Наші захисники знову на рідній землі. Вітаємо наших Героїв!

Софія Світла









