До кінця цього року у Дніпрі планують встановити понад 300 камер відеоспостереження в межах програми «Безпечне місто».
Локації обирають за зверненнями містян. Зокрема, однією з них став сквер Героїв, де вже працюють чотири нові камери.
Камери дадуть можливість знайти винних у випадках вандалізму.
Вони працюють цілодобово та передають відео до Ситуаційного центру Дніпра.
У місті вже працюють 2 502 камери.
За зверненнями дніпрян нові точки відеоспостереження з’являться на житлових масивах: Тополя, 12 квартал, Лівобережний, Покровський, Перемога та інших районах міста.
У Ситуаційному центрі нагадують: кожен мешканець може безоплатно отримати відеозапис з камер спостереження, заповнивши Google-форму. З початку року вже надійшло 1055 запитів від містян.
Софія Світла









