Близько двох з половиною десятків атак – ворог не залишає у спокої Нікопольщину. Окупанти знову застосовували безпілотники й обстрілювали з артилерії.
Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, підприємство, 3 приватні оселі, інфраструктура та газогін. На щастя, люди не постраждали.
По Словʼянській громаді Синельниківського району ворог вдарив ракетою. Пошкоджені приватні будинки, авто та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









