За день ворог близько двох десятків разів вдарив по Нікопольщині. Гатили безпілотниками й артилерією.
Цілили по Нікополю, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Сталися декілька пожеж. Пошкоджені 5 приватних будинків, господарські споруди, гараж, автівки та інфраструктура.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









