Окупанти не залишали у спокої Нікопольський район.
Гатили безпілотниками по Марганецькій громаді та Нікополю. Мирівську громаду обстріляли з РСЗВ «Град».
Там пошкоджені 9 приватних будинків, 3 господарські споруди, 2 авто, мікроавтобус, скутер, 2 гаражі, ще один – повністю зруйнований, зачепило 3 газогони та стільки ж ліній електропередачі.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також вчора ввечері ворог вдарив по Новопавлівській громаді Синельниківського району КАБами.
На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









