У місті Самар (колишній Новомосковськ) розпочався демонтаж старих та встановлення нових в’їзних знаків.
Перший об’єкт, де проводяться роботи – це стела на в’їзді з боку Харківського напрямку (Вільне – Новомосковськ – вул. Гетьманська).
Там вже демонтують букви, які складали назву “Новомосковськ”.
Друга локація – в’їзд з боку Орлівщини (Донецька траса – вул. Дмитра Яворницького).
Наразі встановлюють лише нові дорожні знаки.
Встановлення оновленого напису «Самар» запланований на наступні етапи робіт.
Нагадаємо, місто Новомосковськ було офіційно перейменоване на Самар 19 вересня 2024 року.
Софія Світла









