З вечора і до ранку ворог не припиняв атаки по Нікопольщині. Гатили безпілотниками й обстрілювали з артилерії.
Цілили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджені 3 приватні оселі, 2 господарські споруди, лінія електропередачі та газогін.
Наслідки ранкових атак ще уточнюються.

Юлія Олександрова









