Вранці 19 червня бригада екстреної медичної допомоги отримала виклик у смт Олешки. 67-річна жінка під час ранкової прогулянки в лісі оступилася і зламала ногу — закритий перелом гомілкових кісток зі зміщенням.
До місця події не було жодного під’їзду, тож бригада медиків вирушила пішки через ліс.
З огляду на серйозність травми, пацієнтку доставляли понад 1 км на ношах до карети екстреної допомоги.
-Такі ситуації показують, наскільки непередбачуваними можуть бути виклики і наскільки важливо бути готовими до всього. Бувають різні випадки, коли потрібно бути не просто медиком, а й рятувальником, носильником і психологом водночас, – кажуть наші відважні медики.
Мешканцям області нагадують:
-Завжди беріть із собою заряджений телефон;
-Повідомляйте рідних про ваш маршрут;
-Уникайте далеких прогулянок наодинці, особливо в лісистій місцевості.
Софія Світла









