Ворожий терор Нікопольщини не припиняється. Окупанти знову гатили безпілотниками й обстрілювали район з артилерії.
Постраждали 7 чоловіків – 21, 22, 27, 29, 37, 40 та 63 років. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Сталася пожежа, пошкоджені 3 приватні будинки, АЗС, авто, господарська споруда та інфраструктура.
За уточненою інформацією, через ранковий артобстріл у Нікополі пошкоджені 4 приватні оселі, господарська споруда, гараж, 20 сонячних панелей та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









