З 16 по 22 червня вогнеборці ліквідували 315 пожеж в області: 40 – у житловому секторі, 29 – у нежитловому та 5 – на транспорті. Ще 111 разів виїжджали гасити екосистеми області.
Загалом за цей період врятували 39 людей, серед них 5 дітей. На жаль, загинуло троє мешканців області внаслідок пожеж, ДТП та обстрілів.
Також протягом тижня піротехніки знищили 95 вибухонебезпечних предметів.

Софія Світла









