За уточненою інформацією, через вчорашню атаку загинули 20 людей.
До 18 зросла кількість загиблих у Дніпрі, дві людини загинули у місті Самар.
Близько 300 людей постраждали.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пізно ввечері та на ранок ворог знову атакував Нікопольщину. Цілили безпілотниками по Нікополю.
Також ввечері окупанти вдарили КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Сталася пожежа.
Юлія Олександрова









