Сьогодні ворог декілька разів атакував Нікопольщину. Запускали безпілотники й обстріляли з артилерії.
Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









