24 серпня, в День Незалежності України, у Дніпрі провели вело- та автопробіг.
У заході взяли участь чимало дніпрян, серед яких були й діти.
Автівки прикрасили прапорами України. Велосипедисти були огорнуті в прапори, або мали атрибути української символіки.
Маршрут стартував від Набережної Заводської, пролягав через Набережну Перемоги та фінішували всі на Січеславській Набережній (на Фестивальному причалі). Там всі учасники зробили спільне фото та заспівали гімн України.

Софія Світла









