Гучно було у Криворізькому районі. Гатили по Зеленодольській та Новопільській громадах.
Постраждали чоловік та жінка. Їм надали необхідну медичну допомогу. Пошкоджена інфраструктура.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Ввечері та вночі окупанти не припиняли бити по Нікопольщині. Обстрілювали артилерією та РСЗВ, а також запустили безпілотники.
Цілили по райцентру та Марганецькій громаді. В останній через обстріл постраждали троє людей – чоловіки 45 та 26 років, а також 18-річна дівчина.
Сталася пожежа. Пошкоджені 14 приватних та багатоквартирний будинки, підприємство, релігійна установа, 3 господарські споруди, 6 авто та газогін.
Знову атакували безпілотниками Синельниківський район. Цілили по Покровській та Межівській громадах.
Сталася пожежа, пошкоджена багатоповерхівка та 7 приватних осель.

Юлія Олександрова









