У Дніпрі обговорюють архівну схему розвитку метрополітену 1981 року, на якій зображено можливу гілку в напрямку житлового масиву Шляховка. Про це пишуть у фейсбук-групі «Шляховка».
Йдеться про один із планів розвитку дніпровського метро, який не був реалізований. На оприлюднених матеріалах видно гілку в напрямку Шляховки (пос. Шевченка), яка могла бути частиною перспективної транспортної мережі міста.

За цими схемами кінцева станція розглядалася в районі транспортного вузла біля кільця 11 трамвая, у промисловій зоні між підприємствами ДМЗ та «Південмаш».
Проєкт так і залишився на папері, але демонструє бачення розвитку метро в Дніпрі в радянський період.
Софія Зінчук









