У Нікопольському районі збільшують кількість мобільно-вогневих груп, модернізують системи радіоелектронної боротьби та облаштовують антидронові тунелі. Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.
За його словами, ці заходи спрямовані на посилення захисту на тлі постійних російських обстрілів.
Паралельно триває евакуація з найбільш небезпечних територій. Виїзд охоплює одну вулицю в Марганці та майже 100 вулиць у Нікополі. Окремо родини з дітьми евакуюють із Новокиївки, Іллінки та Вищетарасівки.
Наразі небезпечні локації вже залишили 745 людей, серед них понад 130 дітей.









