У ніч на 17 червня російські війська продовжили обстріли Дніпропетровської області. Під ударом опинився Нікопольський район. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.
Окупанти атакували FPV-дронами Нікополь, а також Покровську сільську та Мирівську громади.
Внаслідок ворожих ударів пошкоджена інфраструктура. Інформація про постраждалих станом на 07:30 не надходила.
Наслідки атак уточнюються.
Софія Зінчук









