Голова Дніпропетровської обласної ради зазначив, що наразі в області спокійно.
«На ранок маємо спокійну і стабільну ситуацію в області, в наших громадах – все тихо. Вночі ворог вдарив по прикордонним територіям Апостолівської громади. Але все добре, минулося беж постраждалих. На інших територіях наразі все спокійно»,-написав Лукашук.









