Але увечері ворог обстріляв село Мар’янське.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Ніч була відносно спокійною. З однією повітряною тривогою. Напередодні увечері ворог обстріляв Криворізький район. Ударив зі ствольної артилерії по селу Мар’янське Зеленодольської громади. Минулося без постраждалих та руйнувань»,-написав Резніченко.
На цю хвилину в області спокійно.









