Минулої ночі орки знову обстрілювали з РСЗВ населенні пункти на протилежному березі Каховського водосховища. Місцеві повідомляють, що в різних мікрорайонах окупованого Енергодара було чутно потужний гуркіт від переміщення важкої техніки та гучні залпи від запуску ракет.
Цього разу російська орда навіть не намагалася приховати свої злочини проти людства від місцевого населення.
Раніше нищівну ракетну зброю окупанти розміщували переважно у передмісті, в селах чи на території ЗАЕС, і вже звідти гатили по Нікополю та Марганцю. Зараз рашисти це робили прямо з житлових кварталів Енергодара.
Лана Дніпренко









