Криворізькі поліціянти затримали чоловіка за неправдиве повідомлення про замінування відділення поліції.
Про це повідомили у прес-службі ГУНП області.
26 липня, близько 09:30, правопорушник зателефонував на спецлінію «102» і повідомив про вибухівку у відділенні поліції.
Працівники вибухово-технічної служби та кінолог зі службовим собакою обстежили адмінбудівлю та не виявили жодних вибухових пристроїв чи вибухонебезпечних предметів.
Протягом дня правоохоронці встановили особу псевдомінера. Ним виявився 39-річний місцевий житель. Чоловіка затримали у нього вдома, мобільний телефон – вилучили.
«Мінеру» загрожує від 2 до 6 років позбавлення волі.
Лана Дніпренко









