Двоє з трьох правоохоронців з екіпажу «Білий янгол» отримали осколкові поранення, водію перебило артерію під час евакуації мирного населення з Мар’янки. Цивільні не постраждали. Врятувало, що пересувалися на броньовані автівці.
Попри кровотечу, екіпаж продовжив рух, доки не доставили евакуйованих до безпечного місця. Наразі про «білих янголів» тепер піклуються лікарі Дніпра.



Лана Дніпренко









