Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 169 доба добігає кінця. Надвечір під ворожий обстріл потрапили прикордонні території Зеленодольської громади у Криворізькому районі. Ситуацію в регіоні прокоментував голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Люди не постраждали, руйнувань немає. Наразі у Великій Костромці вже відновлено електропостачання в оселях громадян.
За даними військових, ситуація на Криворізькому напрямку залишається напруженою, але повністю контрольованою. З нами ЗСУ, які не пустили і не пустять сюди жодного окупанта. Тому зберігаємо спокій, – написав Микола Лукашук.
В інших районах Дніпропетровської області день минув тихо.
Лана Дніпренко









