Окупанти вдарили з РСЗВ по Нікопольському і Криворізькому районах. Є постраждалі.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«По Марганцю, що на Нікопольщині, били з «Градів» і випустили 40 реактивних снарядів. Троє людей постраждали, з них одна дитина. В місті частково зруйновано п’ятиповерхівку, пошкоджено 4 багатоповерхівки, 2 приватні будинки, кафе, магазин, друкарню, декілька гаражів. Нікополь, близько 10 пострілів зі ствольної артилерії. Зачепило 4 приватні будинки і легкову автівку. Попередньо – ніхто не постраждав» ,-написав Лукашук.
У Криворізькому районі обстріляли прикордонні території Зеленодольської громади і Велику Костромку. Вдарили з «Ураганів». В селі пошкоджено 3 житлові будинки і літню кухню. На щастя, без жертв.










