У центрі Дніпра до свята пролунав гімн України у спільному виконанні силових структур.
Представники обласної поліції, рятувальники нацгвардійці, волонтери та просто небайдужі громадяни потужно заспівали разом, прославляючи наше місто та країну.
Допомогли учасникам патріотичної акції талановиті дніпровські музикантки.
До дорослих приєдналися й маленькі патріоти. Дітлахи завзято співали гімн, тримаючи жовто-блакитні прапори.
-У цей День Незалежності наш гімн звучить по-особливому. Кожне його слово цінне і важливе для кожного з нас. Його мелодія надихає нас сьогодні продовжувати боротьбу, виборювати свої принципи, волю та життя в незалежній цілісній державі. Хай сьогодні наш гімн звучить усюди.
З Днем Незалежності, країна! З днем героїчної боротьби за неї! – пише прес-служба Патрульної поліції.




Юлія Олександрова









