Розпочато розслідування обстрілів Нікопольського району.
За даними слідства, в ніч на 30 серпня російські військові вкотре обстріляли зі ствольної артилерії Нікополь. Пошкоджено автовокзал, дитячу бібліотеку, кафе, магазини, приміщення церкви.
Також окупанти здійснили артилерійський обстріл Червоногригорівської громади. У с. Кам’янське отримала поранення жінка. Зазнали значних пошкоджень приватні будинки, господарчі споруди, газопровід та лінії електропередач.

На місці подій працюють прокурори, слідчі поліції, експерти. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.
Юлія Олександрова









