У Дніпропетровській області від початку літа 68 разів горіли ліси. Вогонь пошкодив понад 196 га території, вогонь повністю знищив 2,5 га лісових масивів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
За статистикою найчастіше ліси горіли у Новомосковському районі.
Загалом із початку 2022-го року на Дніпропетровщині сталося 102 пожежі у лісах. Серед основних причин – необережність населення.
Тим часом надзвичайники попереджають, що до 4 вересня в області встановлений найвищий клас пожежної небезпеки. Тож вони закликають мешканців не палити суху траву та сміття, не розводити багаття поблизу лісів та на відкритій місцевості. Адже у спеку вогонь поширюється дуже швидко.
Нагадаємо, що штраф за підпал сухостою – від 3060 до 6120 грн.
Лана Дніпренко









