Ворог продовжує обстрілювати Нікопольський район. Найбільше – Марганецьку та Червоногригорівську громади. В останній пошкоджено 16 приватних житлових будинків, 9 господарських споруд, кілька автівок, газопровід та лінії електропередач.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Три села опинились без світла і води – це по кілька тисяч людей. Нині наслідки обстрілів усувають. Також в Червоногригорівській громаді один приватний будинок місцевого мешканця повністю зруйновано. У власника згорів автомобіль ЗАЗ, а сам 56-річний чоловік дістав термічні опіки спини та рвані рани обличчя. Зараз постраждалий у лікарні»,-написав Лукашук.

Обстрілів в інших районах області на зафіксовано.









